Skocz do treściSkocz do menu

Centrum logistyczne Consorfrut, Kraków


Opis inwestycji

Obiekt stanowi centrum logistyczne, którego program obsługiwać będzie klientów zewnętrznych. Z racji swojego położenia w pobliżu tranzytowego ciągu komunikacyjnego ulicy Christo Botewa centrum obsługiwać będzie handel hurtowy i półhurtowy owocami świeżymi na skalę lokalną jak również międzynarodową.
Zespół budynków Centrum składa się z 2 –kondygnacyjnego budynku biurowego oraz przylegającej do niego hali produkcyjno-magazynowej wraz z zapleczem.
Elewację frontową Centrum stanowi elewacja budynku biurowego usytuowana równolegle do ulicy Christo Botewa. W linii tej elewacji poprowadzono ogrodzenie wraz z bramą wjazdową na plac manewrowy przed halą oraz budynek portierni. Wzdłuż budynku magazynowego, usytuowanego prostopadle do budynku biurowego, zlokalizowano podjazdy wyposażone w zadaszona rampę z regulowanymi poziomami. Za budynkiem hali zlokalizowano zadaszone wiaty na opakowania oraz kontenery na odpady, a także plac postojowy dla TIR-ów.
Na działce zlokalizowano też trafostację, budynek agregatu prądotwórczego, wagę samochodową, zbiornik przeciwpożarowy ze stanowiskami czerpalnymi oraz portiernie.
 

Tagi projektu: Kraków, logistyka

< poprzedni projektnastępny projekt >